HELMTRUD NYSTRÖM. Kvinna och barn i skog med stort hus. Färgetsning. Signerad och daterad 1977. 102/150.

156917. HELMTRUD NYSTRÖM. Kvinna och barn i skog med stort hus. Färgetsning. Signerad och daterad 1977. 102/150.

Plåtens storlek 39 x 39 cm.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtens storlek 39 x 39 cm.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Antal besök: 766