PARTI DIVERSE, 1800/1900-tal.

PARTI DIVERSE, 1800/1900-tal.
156845. PARTI DIVERSE, 1800/1900-tal.

Bestående bland annat av vaser, skrin, klockställ, pipa, fickknivar med mera.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 557