MÖBELGRUPP, 3 delar, Jugend, tidigt 1900-tal.

156838. MÖBELGRUPP, 3 delar, Jugend, tidigt 1900-tal.

Vitmålade, skurna detaljer och genombruten dekor, gruppen består av:
Soffa/säng, längd 189 cm
Klaffbord, längd 127 cm (uppfällt)
Taburett, längd 70 cm.

ålders och bruksslitage, madrass saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa/säng, längd 189 cm
Taburett, längd 70 cm.

Antal besök: 1 259