TELEGRAFNYCKLAR 8 st, KRISTALLMOTTAGARE TeCo samt CHIFFRERINGSAPPARAT M/40.

156828. TELEGRAFNYCKLAR 8 st, KRISTALLMOTTAGARE TeCo samt CHIFFRERINGSAPPARAT M/40.

8 telegrafnycklar varav 2 st märkta "vor dem Öffnen Stecker herausziehen". Längsta längd ca 23 cm.
Kristallmottagare Telefunken Bauerlaubnis TeCo.
Chiffreringsapparat M/40.
Medföljer 2 st hörlurar varv en märkt Kosmos.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Chiffreringsapparat M/40.

Slitage, skador.

Antal besök: 2 301