DAMARMBANDSUR, Rolex Precision 4323, rostfritt stål, 1940-tal.

156825. DAMARMBANDSUR, Rolex Precision 4323, rostfritt stål, 1940-tal.

Manuell. Urverk märkt Rolex Precision 17 rubis, Patented Superbalance, diameter ca 27-28 mm.
Boett märkt **7671 samt Acier Inoxydable Rolex 31 victories De Haute Precision Geneve Suisse 4323.

Slitage, fläckar. Krona troligen ej original. Armband med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 692