TAKPLAFOND, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets mitt.
156811. TAKPLAFOND, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets mitt.
diameter 38 cm.
liten nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
diameter 38 cm.
liten nagg.
Frufällans Auktionshus
623