TAKPLAFOND, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets mitt.

156811. TAKPLAFOND, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets mitt.

diameter 38 cm.

liten nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

diameter 38 cm.

liten nagg.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 707