KERAMIKSKÅL samt BLOMBLOCK, "rubin", Uppsala-Ekeby/Gefle, Arthur Percy, 1900-tal.

156788. KERAMIKSKÅL samt BLOMBLOCK, "rubin", Uppsala-Ekeby/Gefle, Arthur Percy, 1900-tal.

Skål diam 24 cm, blomblock höjd 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 147