DRAGSPEL, sk Magdeburgerspel.1800-tal.

156777. DRAGSPEL, sk Magdeburgerspel.1800-tal.

Märkt Magdeburger Accordeons F.G. Special
Längd ca 30 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 30 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 5 563