SALONGSGRUPP, 8 delar, tapetserarstil, 1800-talets fjärde kvartal.

156756. SALONGSGRUPP, 8 delar, tapetserarstil, 1800-talets fjärde kvartal.

Soffa, längd ca 148 cm.

1 st soffa
2 st fåtöljer
5 st stolar.

Slitage, märken, repor, lagningar. Klädsel delvis med omfattande slitage, revor samt lösa kanband. En stol saknar ett hjul.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa, längd ca 148 cm.

1 st soffa
2 st fåtöljer
5 st stolar.

Antal besök: 594