FÄLLBORD, 1800-tal, troligen England, Regency.

156630. FÄLLBORD, 1800-tal, troligen England, Regency.

skiva i massiv mahogny, benställning i svärtat trä
Höjd 74, diameter 88 cm.

Bordskiva med mindre fläck efter glas. Låsanordning med mindre spricka, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 74, diameter 88 cm.

Antal besök: 667