Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLJ med FOTPALL, "Stressless", Ekornes, 1900/2000-tal.
15663. FÅTÖLJ med FOTPALL, "Stressless", Ekornes, 1900/2000-tal.
Grönt skinn.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Grönt skinn.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
3 621