PARTI DIVERSE SILVER, 19 delar, bland annat kaktång, druvsax, serveringsskedar, 1900-tal.
156584. PARTI DIVERSE SILVER, 19 delar, bland annat kaktång, druvsax, serveringsskedar, 1900-tal.
Uppläggingssked med genombruten dekor av frukter, Stämplad JLH, Stockholm, 1956, längd 23 cm.
Kaktång, GEWE, längd 17 cm.
8 serveringsskedar, olika modeller och utföranden, läng ca 10 - 14 cm.
5 te- och kaffeskedar, olika modeller och utföranden, längd 9 - 12,5 cm.
Druvsax, franska stämplar.
Servettring.
Saltkar, stämlad IJ, 1995.
Serveringsgaffel, längd 9 cm.
Kaktång, GEWE, längd 17 cm.
Druvsax, franska stämplar.
Servettring.
Saltkar, stämlad IJ, 1995.
Serveringsgaffel, längd 9 cm.