BERTIL ALMLÖF. Landskap i gult. Färgträsnitt. Signerad och numrerad 63/100. Daterad -97.

156569. BERTIL ALMLÖF. Landskap i gult. Färgträsnitt. Signerad och numrerad 63/100. Daterad -97.

19 x 26 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

19 x 26 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Antal besök: 831