PONTUS LJUNGBERG. "Björkar". Collage/blandteknik. Signerad och daterad -94.

156563. PONTUS LJUNGBERG. "Björkar". Collage/blandteknik. Signerad och daterad -94.

15 x 39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

15 x 39 cm.

Antal besök: 711