ANTON FAGERBERG. Åkerlandskap. Olja på duk. Signerad.

156551. ANTON FAGERBERG. Åkerlandskap. Olja på duk. Signerad.

49x65 cm.

Mindre krakelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

49x65 cm.

Mindre krakelyrer.

Antal besök: 3 625