Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSSTAKAR 1 par, mässing, Skultuna No 39 samt LJUSSTAKE mässing omärkt. 1800-tal.
156479. LJUSSTAKAR 1 par, mässing, Skultuna No 39 samt LJUSSTAKE mässing omärkt. 1800-tal.
Höjd ca 15- 21 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 15- 21 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
2 748