SOLFJÄDER, inramad, Kina.

SOLFJÄDER, inramad, Kina.
156455. SOLFJÄDER, inramad, Kina.

Längd ca 52 cm.

Monterad. Ej examinerad ur ram. Slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 52 cm.

Antal besök: 1 063