OKÄND KONSTNÄR. Skärgårdslandskap med röda hus. Pastell. Monogramsignerad och daterad -50.

156393. OKÄND KONSTNÄR. Skärgårdslandskap med röda hus. Pastell. Monogramsignerad och daterad -50.

Bildyta 42 x 57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 42 x 57 cm.

Antal besök: 638