BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.
156292. BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

Inläggningar, 2 lådor, längd 70 cm, bredd 45 cm, höjd 79 cm.

Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 790