GOLVLAMPOR 2 st, varav en Örsjö belysning. 1900/2000-tal.

15629. GOLVLAMPOR 2 st, varav en Örsjö belysning. 1900/2000-tal.

Boulottemodell, märkt Örsjö belysning.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 029