WOLFGANG EICHLER. "Woman drinking wine", signerad och numrerad 99/100, 30 x 45 cm.

156277. WOLFGANG EICHLER. "Woman drinking wine", signerad och numrerad 99/100, 30 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 055