CLARA-EVA DAHLBOM. "Vinterdag - Den första snön". Olja på pannå, signerad och daterad -40.

156258. CLARA-EVA DAHLBOM. "Vinterdag - Den första snön". Olja på pannå, signerad och daterad -40.

44 x 36 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 36 cm.

Antal besök: 2 036