RUDOLF LÖNNE. "Engmansmor". Olja på duk. Signerad R.L och kvarlåtenskapsstämplad a trego.

156255. RUDOLF LÖNNE. "Engmansmor". Olja på duk. Signerad R.L och kvarlåtenskapsstämplad a trego.

47 x 36 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 36 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 029