156154. KAFFE och TESERVIS, ca 39 delar, porslin, "Blue Net", Lomonosov, St. Petersburg, Ryssland, 1900-talets senare hälft.
12 st assietter, 6 st tefat, 5 st tekoppar, 6 st kaffekoppar, 6 st kaffefat, 2 st uppläggningsfat, 1 sockerskål, 1 mjölkkanna.
En kaffekopp med spricka samt ett kaffefat med nagg
1 st kaffekopp med fat men annan dekor.