Gustaf V:s jubileumsminnestecken, 1928, vitmetall. Nordstjärneordens riddartecken, guld. Vasaordens riddartecken, 2 st, guld. Sachsen Ernsteinska Husorden, förgyllt silver. Österrikiska Rödakorsets hederstecken med krigsdekoration, förgyllt silver. Danska Dannebrogsordens riddartecken, guld.
Slitage.
Slitage.