MODELLBIL DINKY TOYS 893 SAHARA-lastbil med rörlast i originalkartong.

156018. MODELLBIL DINKY TOYS 893 SAHARA-lastbil med rörlast i originalkartong.

1:43.

Bra skick med smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1:43.

Antal besök: 760