HÄNGSKÅP allmoge, dat 1784.

156015. HÄNGSKÅP allmoge, dat 1784.

Längd 57,5 bredd 25 höjd 65,5 cm.

Slitage, skador. Senare lås, senare målning. Bakstycke klätt med papper.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 169