MODELLBILAR DINKY TOYS 5 . Husvagn, brandbil, tankbil, Austin och Trojan.

156001. MODELLBILAR DINKY TOYS 5 . Husvagn, brandbil, tankbil, Austin och Trojan.

1:43.

Slitage ocj smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

1:43.

Slitage ocj smärre skador.

Antal besök: 1 050