Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Leksaker
MODELLBILAR DINKY TOYS 5 . Husvagn, brandbil, tankbil, Austin och Trojan.
156001. MODELLBILAR DINKY TOYS 5 . Husvagn, brandbil, tankbil, Austin och Trojan.
1:43.
Slitage ocj smärre skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
1:43.
Slitage ocj smärre skador.
Auktionshuset Kolonn
824