MODELLBILAR TEKNO 3 äldre bilar. Brandbil, limousine och fängelsetransport.

155966. MODELLBILAR TEKNO 3 äldre bilar. Brandbil, limousine och fängelsetransport.

1:43.

Slitage och smärre skador. Lampa? saknas på motorhuv.

Gör en kostnadsfri värdering!

1:43.

Antal besök: 1 104