MODELLBILAR TEKNO 4 delar. NSU, Taunus, Ferrari, Mercedes. Delvis originalkartong.

155960. MODELLBILAR TEKNO 4 delar. NSU, Taunus, Ferrari, Mercedes. Delvis originalkartong.

1:43. NSU i originalkartong.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

1:43. NSU i originalkartong.

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 915