SKÄNKSKÅP, rikligt skuret, 1800-tal.

155933. SKÄNKSKÅP, rikligt skuret, 1800-tal.

Skänkskåp, ek.
Bredd 173 cm
Djup 66 cm
Höjd tot med krön 196 cm.

Slitage, 2 st kulfötterlösa, skada krön
Vänster knopp lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skänkskåp, ek.
Bredd 173 cm
Djup 66 cm
Höjd tot med krön 196 cm.

Vänster knopp lös.

Antal besök: 776