PÄLS Saga fox, stl. 40, 2000-tal.

155932. PÄLS Saga fox, stl. 40, 2000-tal.

Natural fox.
Längd ca. 125 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Natural fox.
Längd ca. 125 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 886