MODELLBILAR TEKNO 3 stycken. DKW Junior, SAAB 99 och MORRIS 1100.

155918. MODELLBILAR TEKNO 3 stycken. DKW Junior, SAAB 99 och MORRIS 1100.

1:43.

Slitage och smärre skador. SAAB saknar bakre kofångare.

Gör en kostnadsfri värdering!

1:43.

Antal besök: 840