PART GRAFIK, 2 st. Olika motiv, Etsning/Färglitigrafi. Signerade Hillfon.

155852. PART GRAFIK, 2 st. Olika motiv, Etsning/Färglitigrafi. Signerade Hillfon.

Tvätterskan. Etsning. Signerad Hillfon (Curt Hillfon), 21x16 cm
Blomsterstilleben. Färglitografi. Signerad MAria Hillfon.

Tvätterskan, något gulnad samt med veck i kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 690