155852. PART GRAFIK, 2 st. Olika motiv, Etsning/Färglitigrafi. Signerade Hillfon.
Tvätterskan. Etsning. Signerad Hillfon (Curt Hillfon), 21x16 cm
Blomsterstilleben. Färglitografi. Signerad MAria Hillfon.
Tvätterskan, något gulnad samt med veck i kant.