KULRAM, golvmodell, 1900-tal.

KULRAM, golvmodell, 1900-tal.
155813. KULRAM, golvmodell, 1900-tal.

Längd 66,5, höjd 141 cm.

Slitage, färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 66,5, höjd 141 cm.

Slitage, färgfläckar.

Antal besök: 654