Rutslipad dekor. 5 vinglas, 7 starkvinsglas, 10 sherryglas, 8 selterglas, kanna + likörkaraff med propp och 7 likörglas på hög fot (troligen ej tillhörande).
Nagg samt bruksslitage.
Nagg samt bruksslitage.