SOFFA, 1950-tal.

SOFFA, 1950-tal.
155715. SOFFA, 1950-tal.

Röd klädsel. Betsade ben. Längd 192 cm.

Slitage, klädseln med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
155715. SOFFA, 1950-tal.

Slitage, klädseln med skador.

Antal besök: 1 665