MATSALSMÖBEL, 7 delar, senjugend, tidigt 1900-tal.

155668. MATSALSMÖBEL, 7 delar, senjugend, tidigt 1900-tal.

6 stolar höjd 99 cm.
Bord 135x94 höjd 77 cm samt en senare skiva 36 cm.

Bruksslitage, smärre repor och fläckar.
Stolarna instabila, förstärkta.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 stolar höjd 99 cm.

Antal besök: 1 303