VÄGGUR, Mauthe 1900-tal.

VÄGGUR, Mauthe 1900-tal.
1555987. VÄGGUR, Mauthe 1900-tal.

Höjd 43 cm, bredd 30cm, djup 12 cm.

Bruksslitage. Ej testad funktionsgaranti lämnas ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 128