Auktionshuset Kolonn
Leksaker
MODELLBILAR 18 stycken DINKY, MÄRKLIN, LESNEY, CORGI, WIKING och SCHUCO PICCOLO.
155592. MODELLBILAR 18 stycken DINKY, MÄRKLIN, LESNEY, CORGI, WIKING och SCHUCO PICCOLO.
En CORGI China.
Skador och slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
En CORGI China.
Skador och slitage.
Auktionshuset Kolonn
811