GILBERT PORTANIER. SKÅL, Rosenthal, 1900-talets mitt/andra hälft.

155552. GILBERT PORTANIER. SKÅL, Rosenthal, 1900-talets mitt/andra hälft.

Diameter 26, höjd 22 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 26, höjd 22 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 3 299