GOLVUR, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

155500. GOLVUR, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Bredd 42, djup 27, höjd 88 cm.

Slitage, märken, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 813