DOKTORSVÄSKA. 1900-tal.

DOKTORSVÄSKA. 1900-tal.
155465. DOKTORSVÄSKA. 1900-tal.

Brunt läder. Längd 48 cm, bredd 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 042