SKRIVKLAFF, Gustaviansk typ, 1800 tal.

155442. SKRIVKLAFF, Gustaviansk typ, 1800 tal.

Längd 91 cm, höjd 96 cm, bredd 40 cm.
Ek.

Renoverad och kompletterad, repor och slagmärken.
Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 719