KLAFFBORD, Karl Johan, rotfanér, 1800-tal.

155439. KLAFFBORD, Karl Johan, rotfanér, 1800-tal.

Längd 95, bredd 69,5, höjd ca 78 cm, total längd ca 135 cm.

Slitage, repor och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 899