SKULPTUR, Alabaster, kvinna med amfora, 19/2000-tal.

155424. SKULPTUR, Alabaster, kvinna med amfora, 19/2000-tal.

Höjd ca 130 cm.

Slitage, skador, sprickor, möjligen lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 130 cm.

Antal besök: 1 405