KAFFESERVIS, "Linnaea Borealis", Hackefors, 40 delar.

155404. KAFFESERVIS, "Linnaea Borealis", Hackefors, 40 delar.

11 koppar, 12 fat, 12 assietter, sockerskål, gräddsnipas, 2 små fat, vas.

Bruksslitage, något nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, något nagg.

Antal besök: 3 442