HÖRNSKÅP, med vitrinöverdel, gustaviansk stil, 1900-tal.

15540. HÖRNSKÅP, med vitrinöverdel, gustaviansk stil, 1900-tal.

Nyckel finns, längd 85, djup 53, höjd 177 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 677