NILS HANS CHRISTIANSEN. Olja på duk, signerad.

155387. NILS HANS CHRISTIANSEN. Olja på duk, signerad.

Fjordlandskap, 60 x 90 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fjordlandskap, 60 x 90 cm.

Antal besök: 1 902