BORDSUR, Kundo Electronic, 1900-talets andra hälft.

155337. BORDSUR, Kundo Electronic, 1900-talets andra hälft.

Batteriverk. Höjd ca 19 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Batteriverk. Höjd ca 19 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 242